Uygun Fiyata Tanıtım Yazısı Paketleri

F Çevrimdışı

freddy

New member
7 Eyl 2024
1
0
1
Markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmak için profesyonel tanıtım yazısı paketlerimizle karşınızdayız. Sizi hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaştıracak, dikkat çekici ve ikna edici içeriklerle markanızın gücünü artırın.

Tanıtım Yazısı Paketlerimiz ve Fiyatlar​

1. Temel Tanıtım Yazısı Paketi
    Fiyat: 200 TL
    Paket İçeriği:
    • 1 adet etkili tanıtım yazısı (300-400 kelime)
    • Ürün veya hizmet tanıtımı
    • Anahtar kelime optimizasyonu
    • 1 revizyon hakkı
      Temel düzeyde profesyonel tanıtım yazısı ihtiyacınızı karşılar. Basit ve etkili tanıtım için ideal.
  2. Orta Düzey Tanıtım Yazısı Paketi
    Fiyat: 400 TL
    Paket İçeriği:
    • 2 adet tanıtım yazısı (400-500 kelime)
    • Detaylı ürün veya hizmet tanıtımı
    • Anahtar kelime ve SEO optimizasyonu
    • 2 revizyon hakkı
    • Sosyal medya uyumlu içerik
      Daha kapsamlı bir tanıtım ihtiyacı için uygundur. İçeriklerinizi geniş bir kitleye ulaştırmak için etkili bir seçenek.
  3. Gelişmiş Tanıtım Yazısı Paketi
    Fiyat: 600 TL
    Paket İçeriği:
    • 3 adet etkili tanıtım yazısı (500-600 kelime)
    • Derinlemesine ürün veya hizmet analizi
    • Gelişmiş anahtar kelime ve SEO optimizasyonu
    • 3 revizyon hakkı
    • İçerik stratejisi ve planlaması
      İleri düzeyde tanıtım ve içerik stratejisi desteği. Markanızı detaylı bir şekilde tanıtan yazılar için mükemmel.
  4. Premium Tanıtım Yazısı Paketi
    Fiyat: 1000 TL
    Paket İçeriği:
    • 5 adet profesyonel tanıtım yazısı (600-700 kelime)
    • Kapsamlı ürün veya hizmet analizi
    • Özelleştirilmiş anahtar kelime ve SEO optimizasyonu
    • 5 revizyon hakkı
    • İçerik stratejisi, planlama ve sosyal medya entegrasyonu
    • Rekabet analizi ve rakip karşılaştırması
      En yüksek kalitede tanıtım yazıları ve detaylı içerik stratejisi için ideal paket. Tam kapsamlı destek ve yüksek etkili içerikler sağlar.

Neden Bizi Seçmelisiniz?​

• Profesyonel İçerik: Deneyimli yazarlarımız tarafından hazırlanan etkili ve ikna edici tanıtım yazıları.
  • SEO Optimizasyonu: Anahtar kelime araştırması ve SEO stratejileri ile içeriklerinizin arama motorlarında öne çıkmasını sağlar.
  • Özelleştirilmiş İçerik: Markanızın ihtiyaçlarına uygun, özelleştirilmiş ve hedef odaklı tanıtım yazıları.
  • Revizyon Hakları: İçeriklerinizin tam olarak istediğiniz gibi olması için revizyon hakları sunarız.
  • Hızlı Teslimat: Siparişleriniz hızlıca hazırlanır ve belirlenen süre içinde teslim edilir.
Markanızı etkili bir şekilde tanıtmak ve hedef kitlenize ulaşmak için hemen tanıtım yazısı paketlerimizi satın alın. Profesyonel destekle markanızı güçlendirin ve başarılı sonuçlar elde edin!

Konuyu görüntüleyenler

89Konular
89Mesajlar
27Kullanıcılar
turkmasterzSon üye